Центр підтримки користувачів

Site is offline. Click here for more info.

Умови використання

Умови використання

 

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ. ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦЕЙ ДОДАТОК АБО ВЕБ-САЙТ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ЗРОЗУМІЛИ ТА ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З ЦИМИ УМОВАМИ, БУДЬ ЛАСКА, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ ДОДАТОК АБО ВЕБ-САЙТ.

 1. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

ТОВ «ЄМАРКЕТ УКРАЇНА», із місцезнаходженням за адресою: вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ, 01014, Україна, код за ЄДРПОУ 34716896 (далі - "LETGO")  пропонує набір онлайн-сервісів, які включають в себе згруповані за тематикою рекламні оголошення і форуми (далі разом "Сервіс") на веб-сайті http://www.letgo.com.ua та в мобільному додатку платформи (далі разом "Веб-сайт").

 

Веб-сайт і Сервіс надаються Вам відповідно до цих Умов користування (далі "Умови"). У цілях цих Умов і всюди, де цього вимагає контекст, терміни "Ви" і "Ваш" означають будь-яку особу, яка користується Веб-сайтом чи Сервісом в будь-якій формі, включаючи осіб, що переглядають Веб-сайт і його зміст, публікують коментарі чи будь-який контент, або реагують на будь-які рекламні оголошення чи контент на Веб-сайті. Використовуючи Сервіс, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов. Крім того, при частковому використанні Сервісу, ви погоджуєтеся відповідати усім відповідним опублікованим правилам для такого Сервісу, які можуть змінюватися або оновлюватися час від часу на власний розсуд LETGO. Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що ви несете відповідальність за перегляд цих Умов час від часу. Якщо ви не згодні з будь-яким терміном або умовою цих Умов, будь-яким правилом чи подальшими змінами до нього, або не задоволені LETGO чи Сервісом в будь-якому випадку, Ви повинні негайно припинити використання Сервісу. Ці Умови можуть бути оновлені LETGO в будь-який час на власний розсуд. LETGO може надсилати вам повідомлення про зміни на Веб-сайті або в Умовах. LETGO може забезпечити переклад англійської версії Умов на +6 інших мов. Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що будь-який переклад Умов на інші мови тільки для вашої зручності і що англійська версія регулює умови ваших взаємин з LETGO. Крім того, у випадку будь-яких розходжень між англійською версією Умов та перекладом, англійська версія має переважну силу.

 1. ОПИС СЕРВІСУ ТА ПОЛІТИКА ЩОДО ЗМІСТУ

А. LETGO є наступним поколінням безкоштовних онлайн оголошень. Ми діємо в якості майданчика, щоб дозволити нашим користувачам, які згодні з цими Умовами, пропонувати, продавати і купувати товари, що зазначені на Сайті. Хоча ви можете здійснювати платежі та інші операції через Веб-сайт, за допомогою сторонніх постачальників послуг, наприклад, таких як PayPal,  LETGO жодним чином не приймає участі в таких операціях. В результаті, як більш детально обговорюється в цих Умовах, Ви тим самим визнаєте і погоджуєтесь з тим, що LETGO не є учасником таких операцій, не має абсолютно ніякої юрисдикції над будь-яким їх елементом, і не несе ніякої відповідальності по відношенню до будь-якої зі сторін у зв'язку з такими операціями. Ви користуєтесь Сервісом і Веб-сайтом на свій власний ризик і несете відповідальність.

 1. Ви розумієте, що LETGO не несе відповідальність за рекламу, довідкову інформацію, оголошення/інформацію щодо компаній, повідомлення між користувачами, включаючи, але не обмежуючись повідомленнями електронної пошти або чатів, що відправляються за межами домену LETGO або через інші електронні засоби зв'язку, будь то через Веб-сайт або інший Веб-сайт Третіх Осіб (як зазначено нижче), або пропозиції, коментарі, оголошення користувачів, файли, зображення, фотографії, відео, звуки, дані / інформація про компанії і довідкова інформація або будь-який інший матеріал, доступний через Веб-сайт і Сервіс ("Контент"), і що за допомогою Веб-сайту і Сервісу, ви можете зіткнутися з Контентом образливого, непристойного, неточного, оманливого або іншого небажанного характеру. Ви визнаєте і погоджуєтесь, що повинні оцінювати, нести відповідальність і всі ризики, пов'язані з використанням будь-якого Контенту, що Ви не можете покладатися на вказаний Контент, і що ні за яких обставин LETGO не несе ніякої відповідальності за Контент або за будь-яку шкоду чи збитки будь-якого роду, понесені в результаті перегляду, використання або читання будь-якого зазначеного Контенту, надісланого по електронній пошті або доступного іншим чином через Сервіс. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що компанія LETGO не зобов'язана попередньо переглядати або схвалювати будь-який Контент, але LETGO має право на свій власний розсуд відхиляти, видаляти або переміщувати будь-який Контент, що може бути доступний через Сервіс, за порушення цих Умов, коли такі порушення стали відомі LETGO, або з якоїсь іншої причини чи без причини. Крім того, Веб-сайт і Контент, доступний через Веб-сайт може містити посилання на інші сайти третіх осіб ("Веб-сайти Третіх Осіб"), які абсолютно не пов'язані з LETGO. Якщо Ви даєте посилання на Веб-сайти Третіх Осіб, Ви можете підпорядковуватись їх правилам і умовам. LETGO не дає жодних запевнень або гарантій щодо точності чи достовірності інформації, що міститься на будь-яких таких Веб-сайтах Третіх Осіб, і Ваше посилання на будь-які інші веб-сайти здійснюється повністю на свій страх і ризик, а також LETGO не несе за це ніякої відповідальності.

Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що Ви несете відповідальність за свій власний Контент, який розмістили, передали або надали на нього посилання з Сервісу, а також наслідки  розміщення, передачі, посилання або публікації. Більш конкретно, Ви несете повну відповідальність за увесь Контент, який завантажуєте, а також електронну пошту або інші дані, які робите доступними через Сервіс. Щодо такого Контенту, що Ви розміщуєте, передаєте або робите посилання з Сервісу, Ви підтверджуєте, визнаєте, гарантуєте і зобов'язуєтесь, що: (I) Ви є власником або маєте і подовжуєте, за такий час, коли Контент доступний на Веб-сайті, необхідні ліцензії, права, згоди і дозволи на використання такого Контенту в рамках Сервісу і Веб-сайту (включаючи всі патенти, торговельні марки, комерційну таємницю, авторські права або інші майнові права власності на будь-який такий Контент) і дозволяєте LETGO використовувати такий Контент для включення і використання Контенту в порядку, передбаченому Сервісом, Веб-сайтом і цими Умовами; і (ii) у вас є письмова згода, та / або дозвіл кожної ідентифікованої фізичної особи або суб’єкта господарювання в Контенті використовувати ім'я або зображення кожної фізичної особи чи суб’єкта господарювання, на включення і використання Контенту в порядку, передбаченому Сервісом, Веб-сайтом та цими Умовами. Для ясності, Ви зберігаєте усі свої права власності на свій Контент; однак, представивши будь-який Контент на Сайті, Ви надаєте LETGO безвідкличну, нескасовувану, безстрокову,  глобальну, невиключну, безвідплатну ліцензію, яка передбачає субліцензування та може бути передана тертім особам, на використання, відтворення, поширення, створення похідних продуктів, показ, а також виконувати дії щодо Контенту, що пов'язані з Веб-сайтом і LETGO (та його правонаступниками), в тому числі з метою заохочення і перерозподілу частини або всього Веб-сайту і Контенту у ньому (і його похідних) в будь-якому медіа форматі і через будь-які канали засобів масової інформації зараз або в майбутньому. Ці права надаються LETGO для того, щоб розміщати і показувати Ваш Контент. Крім того, розміщуючи Контент у будь-якій зоні відкритого доступу Сервісу, ви погоджуєтесь і надаєте LETGO всі необхідні права заборонити або дозволити будь-яке подальше об'єднання, відображення, копіювання, розмноження, відтворення або використання Контенту Сервісу або Веб-сайту будь-якою особою для будь-яких цілей. Ви також надаєте кожному користувачеві Веб-сайту невиключну ліцензію на доступ до Вашого Контенту через Веб-сайт (ця ліцензія виключає випадки зламу і будь-яке інше можливе використання в комерційних цілях). Для кожного користувача вищевказана надана Вами ліцензія припиняється, як тільки Ви або LETGO прибираєте або видаляєте такий Контент з Веб-сайту.

 1. LETGO не схвалює будь-який Контент або точку зору, заяву, рекомендацію або пораду, виражену в ньому, і категорично відмовляється від будь-якої відповідальності пов'язаної з Контентом користувача. LETGO не допускає порушення авторських прав і прав інтелектуальної власності на Веб-сайті, і може, на свій розсуд, видалити будь-який Контент, що їх порушує. LETGO залишає за собою право видаляти будь-який Контент без попереднього повідомлення. LETGO може також припинити доступ користувачів до Веб-сайту, якщо вони є злісними порушниками або чинять будь-які дії, що суперечать цим Умовам. Злісним порушником є користувач, який був повідомлений про те, що чинить правопорушуючі дії більш ніж два рази і / або контент якого був видалений з Веб-сайту більш ніж два рази. Крім того, на свій власний розсуд LETGO залишає за собою право вирішувати, чи підходить і відповідає будь-який Контент цим Умовам.
 • ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ

Ви погоджуєтесь не розміщувати, не відправляти по електронній пошті, не приймати, не показувати, не завантажувати, не змінювати, не публікувати, не передавати, не оновлювати або не ділитися будь-якою інформацією на Веб-сайті або іншим чином поширювати Контент:

 1. що порушує будь-які закони або інші нормативні акти;
 2. що захищений авторським правом або запатентований, захищений комерційною таємницею або занком для товарів і послуг, або іншими майновими правами третьої сторони, в тому числі правами на конфіденційність та публікацію, якщо Ви не є власником таких прав або не маєте дозвіл чи ліцензію від їх законного власника на публікацію матеріалу і надаєте LETGO усі ліцензійні права згідно з цим документом;
 • що порушує будь-які з перерахованих вище прав на інтелектуальну власність будь-якої зі сторін, або є Контентом, що Ви не маєте права робити доступним згідно із законом, підзаконним актом, відносинами договірного або фідуціарного харакетеру;
 1. що має шкідливий, образливий, незаконний, загрозливий, агресивний, богохульний, дискредитуючий, непристойний, порнографічний, педофілічний, наклепницький характер, порушує недоторканність приватного життя або інші права, має ненависний, або расово, етнічно дискримінуючий, принизливий характер, стосується або сприяє відмиванню грошей, чи стосується незаконних азартних ігор, завдає або може завдати шкоди неповнолітнім будь-яким способом або іншим незаконним чином;
 2. що утискає, принижує, залякує або є ненависним по відношенню до окремих осіб або групи осіб на основі релігії, статі, сексуальної орієнтації, раси, національності, віку чи інвалідності;
 3. що порушує будь-які (місцеві) закони щодо рівних прав на трудову діяльність, в тому числі, але не обмежуючись тими, що забороняють заяви в будь-якій рекламі зайнятості щодо надання переваги або вимоги, що грунтується на ознаках раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, віку або інвалідності кандидата.
 • що включає в себе особисту або ідентифікуючу інформацію про іншу особу без явно вираженої згоди цієї особи;
 • що розміщується від імені іншої фізичної або юридичної особи, в тому числі, але не обмежуючись працівниками LETGO, чи хибно заявляє або іншим чином надає неправдиві відомості про взаємовідносини з фізичною або юридичною особою;
 1. обманює або вводить в оману адресата про походження таких повідомлень або передає будь-яку інформацію, яка має грубо образливий або загрозливий характер;
 2. що є помилковим, оманливим, таким, що вводить в оману, брехливим, дезінформує або являє собою пропозицію з метою "заманити і підмінити";
 3. що являє собою або містить "схеми піраміди", "жарти", "партнерський/мережевий маркетинг", "реферальний код", "небажану пошту", "спам", "листи щастя" або небажану рекламу комерційного характеру;
 • представляє собою або містить будь-яку форму реклами або нав'язування послуг, якщо він (1), розміщений в місцях або категоріях Веб-сайту, що не призначені для цих цілей; або (2) надісланий по електронній пошті користувачам LETGO, які просили не надсилати їм інформацію про інші послуги, продукти або комерційні інтереси;
 • що містить посилання на комерційні послуги або Веб-сайти Третіх Осіб, за винятком тих, що спеціально дозволені LETGO;
 • що рекламує будь-які незаконні послуги або продаж будь-яких товарів, продаж яких заборонено або обмежено чинним законодавством, включаючи, але не обмежуючись предметами, продаж яких заборонено або для продажу якого чинним законодавством встановлено відповідний режим;
 1. що містить програмні віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для переривання, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного програмного або апаратного забезпечення чи телекомунікаційного обладнання або будь-якого іншого комп'ютерного ресурсу;
 • що порушує нормальний потік діалогу надмірною кількістю повідомлень (флуд атаки) до Сервісу, або іншим чином негативно позначається на можливості інших користувачів користуватися Послугою; або
 • що використовує невірні адреси електронної пошти чи підроблені заголовки, або іншим чином маніпулюючи ідентифікаторами з метою приховати походження Контенту, що передається через Сервіс.

Крім того, Ви погоджуєтесь не:

 • зв'язуватись з будь-ким, хто не просив, щоб з ним зв'язувались, або контактувати з ким-небудь в будь-яких комерційних цілях, зокрема, звертатися до будь-якого користувача для розміщення реклами на Веб-сайті Третьої Особи чи розміщення будь-якої реклами від імені такого користувача; або "вистежувати" чи іншим чином турбувати кого-небудь;
 • розміщувати будь-які коментарі наклепницького або дискредитуючого характеру, або оголошення до або проти кого-небудь;
 1. збирати особисті дані про інших користувачів або юридичних осіб в комерційних або незаконних цілях;
 • використовувати автоматизовані засоби, включаючи павуків, роботів, навігаторів, інструменти інтелектуального аналізу даних, або завантажувати чи витягувати дані з Сервісу, крім інтернет-пошукових систем (наприклад, Google) і некомерційних державних архівів (наприклад, archive.org) що відповідає нашому файлу robots.txt;
 • розміщувати Контент, який знаходиться за межами локальної області або не має відношення до даної місцевості, багаторазово розміщувати один і той самий або схожий Контент, або іншим способом давати надмірне або непропорційно велике навантаження на наші сервери та іншу інфраструктуру;
 • розміщувати один і той самий товар або послугу в декількох категоріях або форумах, чи в декількох міських районах;
 • намагатися отримати несанкціонований доступ до комп'ютерних систем, що є власністю або під контролем LETGO, чи займатися будь-якою діяльністю, що порушує, знижує якість, перешкоджає роботі, або погіршує функціональність Сервісу або Веб-сайту.
 • використовувати будь-яку форму автоматизованого пристрою або комп'ютерної програми (що іноді називають "інструменти маркування"), що дозволяє використовувати "систему маркування" LETGO або інші системи контролю без проставлення відмітки зі скаргою на неприпустимий контент вручну людиною, яка ініціює скаргу ("автоматизований пристрій маркування"), чи використовувати будь-який такий недопустимий інструмент для видалення повідомлень конкурентів, інших третіх осіб або видалення повідомлень без обдуманого сумлінного припущення, що повідомлення може мати неприпустимий характер, що порушує ці Умови або будь-яке діюче законодавство чи нормативні акти; або
 • використовувати будь-який автоматизований пристрій чи програмне забезпечення, яке дозволяє автоматично розміщувати оголошення на LETGO без втручання або авторства людини ("пристрій автоматизованого розміщення оголошень"), включаючи, але не обмежуючись використанням будь-якого такого пристрою, що пов'язане з масовими оголошеннями або для автоматичних оголошень в певний час або інтервали.

Будь-який Контент, розміщений Вами, регулюється відповідним законом і може бути видалений, або / і стати предметом розслідування, на підставі відповідних законів. Крім того, якщо Ви не дотримуєтесь законів і нормативних актів, цих Умов або політики конфіденційності Сайту, ми можемо припинити дію Вашого облікового запису / заблокувати Вам доступ до Сайту, і ми залишаємо за собою право видаляти будь-який невідповідний Контент, що завантажений Вами.

 1. ПЛАТНІ ОГОЛОШЕННЯ

А. LETGO може стягувати плату за розміщення Контенту в деяких конкретних областях Сервісу ("Платний Контент"). Додаткові умови щодо Платного Контенту будуть в повному обсязі викладені у відповідних розділах, де Ви можете подати заявку на нього.  Плата за Платний Контент дозволяє розміщувати його в спеціально відведеному місці Веб-сайту. Кожна сторона, що публікує Платний Контент на Сервісі несе відповідальність за зміст та дотримання Умов. Будь-які такі збори, сплачені за цим договором не підлягають поверненню в разі видалення будь-якого Контенту з Сервісу за порушення цих Умов.

 1. АГЕНТИ З РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

Використаний у цьому документі термін "Агент З Розміщення Оголошень" відноситься до агента від третьої особи, сервісу або посередника, який пропонує розміщувати Контент на Сервісі від імені інших. LETGO забороняє використання Агентів З Розміщення Оголошень, прямо або побічно, без письмового дозволу LETGO. Крім того, Агентам З Розміщення Оголошень не дозволяється розміщувати Контент від імені інших осіб, прямо чи опосередковано, або іншим чином отримувати доступ до Сервісу для того, щоб розміщувати контент від імені інших осіб, окрім як з письмового дозволу або ліцензії від LETGO.

 1. ДОСТУП ДО СЕРВІСУ

LETGO надає Вам обмежену, відкличну, невиключну ліцензію на доступ і використання Сервісу для особистого користування. Ця ліцензія, що надається в цьому документі, не включає в себе нічого з нижчезазначеного: (а) доступ до або використання Сервісу через Агентів З Розміщення Оголошень; або (б) будь-який збір, узагальнення, копіювання, дублювання, показ або похідне використання Сервісу, чи будь-яке використання інтелектуального аналізу даних, роботів, павуків, або подібних способів збору і вилучення даних для будь-яких цілей, без прямого дозволу LETGO або в інший спосіб, що зазначений в цих Умовах. Незважаючи на вищесказане, пошукові системи Інтернету загального призначення та некомерційні державні архіви, які збирають інформацію тільки з метою відображення гіперпосилання на Сервіс, за умови, що кожен з них робить це зі стабільної IP-адреси або діапазону IP-адрес з використанням агента, якого легко впізнати, і що відповідає нашому файлу robots.txt, можуть брати участь в діяльності, що зазначена у пункті (б). Для цілей цього винятку поняття "пошукова система Інтернету загального призначення" не включає в себе веб-сайт, пошукову систему чи інший сервіс, що спеціалізується на оголошеннях, включаючи будь-яку компіляцію оголошень, що згруповані за такими категоріями, як "житло", "продається", "вакансії", "послуги" чи "знайомства", або іншим чином надає сервіс із розміщення оголошень, що згруповані за категоріями. Ліцензія, що зазначена в даному Розділі дозволяє показувати її на Вашому сайті або створити гіперпосилання на неї, а також окремі оголошення на Сервісі до тих пір, поки таке використання для некомерційних цілей і / або новинних репортажів (наприклад, для використання в особистому блозі або інших особистих онлайн ЗМІ). LETGO може обмежити кількість оголошень, що показуються на Вашому веб-сайті або прив'язані до нього. Використання Сервісу, що виходить за рамки дозволеного доступу, зазначених у цих Умовах, негайно припиняє будь-який дозвіл або ліцензію, видану в цьому документі. Для того щоб зібрати, об'єднати, копіювати, дублювати, показувати або у похідний спосіб використовувати Сервіс чи будь-який Контент, доступний через Сервіс для інших цілей (в тому числі в комерційних цілях), що не зазначені в цьому документі, ви повинні спочатку отримати ліцензію від LETGO.

 • ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВ

Якщо Ви є власником прав на інтелектуальну власність або агентом, який повністю уповноважений діяти від імені власника прав на інтелектуальну власність, і вважаєте, що пеаний Контент порушує Ваші права інтелектуальної власності чи права інтелектуальної власності власника, від імені якого Ви маєте право діяти, Ви можете відправити повідомлення LETGO з проханням LETGO сумлінно видалити відповідний Контент. Повідомлення і запит повинні містити наступну інформацію:

 1. Фізичний або електронний підпис особи, уповноваженої діяти від імені власника виключного права, яке, ймовірно, було порушено;
 2. Визначення твору, захищеного авторським правом, яке, за ствердженням, порушується, або, якщо в одному повідомленні йдеться про декілька творів, захищених авторським правом, репрезентативний перелік таких творів, що містяться на сайті;
 3. Визначення Контенту (за допомогою даних або посилання і т.д.), який, за ствердженням, порушує чиїсь права чи є предметом протиправних дій, і який має бути знищений, або доступ до якого має бути заборонений, і інформацію, щоб дозволити LETGO визначити місцезнаходження матеріалу;
 4. Інформацію, що є достатньою, щоб дозволити LETGO зв'язатися з Вами, наприклад, адреса, номер телефону, і адреса електронної пошти;
 5. Підписану заяву про те, що у Вас є добросовісне припущення щодо того, що використання матеріалу таким способом, стосовно якого надійшла скарга, не дозволено власником авторського права, агентом власника або законом;
 6. Підписана заява про те, що власник права на інтелектуальну власність захищає LETGO від будь-яких претензій з боку третіх осіб, що пов'язані з тим, що LETGO видалить відповідний контент; і
 7. Підписану заяву про те, що інформація в повідомленні є точною, і що під страхом покарання за неправдиві свідчення, Ви маєте право діяти від імені власника виключних прав, які, ймовірно, порушуються.

Повідомлення мають бути відправлені за адресою info@letgo.com  і / або на електронну адресу працівника служби розгляду скарг, що може бути зазначена нижче.

 

 • ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що матеріали на Веб-сайті, крім Контенту користувача, що ліцензований цими Умовами, включаючи, але не обмежуючись текстом, програмним забезпеченням, сценаріями, графікою, фотографіями, звуками, музикою, відео, інтерактивними функціями тощо ("Матеріали") і товарними знаками, знаками обслуговування і логотипами, що містяться в ньому ("Знаки"), належить або ліцензований LETGO, і є об'єктом авторського права та інших об'єктів права інтелектуальної власності. Що стосується Сервісу, Веб-сайт може показувати певні об'єкти інтелектуальної власності товарів, що належать третім особам. Використання цих товарів може підпорядковуватись ліцензії, що надається LETGO від третіх осіб. Ви ні в якому разі не повинні перепроектувати, декомпілювати, або деасемблювати такі об’єкти і ніщо згідно цього документу не надає вам будь-які права на такі товари/об’єкти. Матеріали на Веб-сайті надаються Вам ЯК Є для вашого відома і тільки для особистого користування і не можуть бути використані, скопійовані, відтворені, поширюватись, передаватись, транслюватись, бути показані, продаватись, ліцензуватись або іншим чином використовуватись для будь-яких інших цілей без попередньої письмової згоди відповідних власників. LETGO залишає за собою всі права, що явно не представлені в цьому документі, на Веб-сайт і Матеріали. Ви погоджуєтесь не використовувати, не копіювати або не розповсюджувати будь-які інші Матеріали, крім тих, що спеціально дозволені в цьому документі, включаючи будь-яке використання, копіювання або поширення Матеріалів третіх осіб, отриманих через Веб-сайт для будь-яких комерційних цілей. Будь-яке відтворення, модифікація, створення похідних творів з Веб-сайту або переділу Веб-сайту, Матеріалів, колективної роботи чи компіляції суворо заборонено. Копіювання чи наступне поширення Веб-сайту, Матеріалів або будь-яких його частин для подальшого відтворення або поширення суворо заборонене.

 1. ВІДПОВІАЛЬНІСТЬ І ВІДМОВА ВІД ПРАВА

Ви розумієте, що при використанні Веб-сайту на Вас буде впливати Контент з різних джерел, і що LETGO не несе відповідальності за точність, корисність, безпеку або права інтелектуальної власності Контенту чи тим, що пов'язано з ним, і Ви згодні і приймаєте усю відповідальність за своє використання. Ви розумієте і визнаєте, що можете зіткнутися з Контентом, що є неточним, образливим, непристойним, небажаним, таким, що дискредитує, або наклепницьким, і Ви згодні відмовитися і згідно цього документу відмовляєтесь від будь-яких юридичних і суб'єктивних прав або засобів правового захисту, що у Вас є або можуть бути проти LETGO у подібних випадках.

 1. ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ

Ви погоджуєтеся звільнити і захищати LETGO, її посадових осіб, дочірні компанії, філії, правонаступників, директорів, співробітників, агентів, постачальників послуг, постачальників і співробітників від будь-яких претензій, збитків, зобов'язань, втрат, зобов'язань, боргів, і витрат (включаючи оплату послуг адвокатів), що випливають з: (I) порушення будь-яких положень цих Умов; (II) порушення будь-яких прав третіх осіб, включаючи, але не обмежуючись будь-якими авторськими правами, правами на торгову марку, комерційну таємницю чи інше майно, або право на приватне життя; або (III) будь-якими заявами, що Ваш Контент завдав шкоди третій стороні. Цей захист і зобов'язання залишаються в силі і після припинення, зміни або закінчення терміну дії цих Умов і використання Вами Сервісу та Веб-сайту.

 1. ПОЛІТИКА ПРОТИ СПАМУ

Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що відправка небажаної реклами або інших небажаних повідомлень на електронні адреси LETGO або через комп'ютерні системи LETGO суворо заборонена цими Умовами. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що час від часу LETGO може контролювати використання електронної пошти використовуючи працю людини, або автоматизоване програмне забезпечення для маркування певних слів, пов'язаних зі спамом або спам в електронних листах, які передаються від одного користувача до іншого в системі електронної пошти LETGO. Будь-яке спілкування між Вами і будь-яким іншим користувачем, використовуючи функції зв'язку, що надаються Сервісом і Веб-сайтом, і можуть бути використані лише відповідно до Умов. Будь-яке несанкціоноване використання комп'ютерних систем LETGO є порушенням цих Умов і певних чинних законів. Такі порушення можуть призвести до цивільного та кримінального покарання відправника та його або її агентів.

 • ВІДНОСИНИ З ЮРИДИЧНИМИ ТА ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що LETGO не несе відповідальності за Ваші взаємодії з будь-якими юридичними та / або фізичними особами на Веб-сайті або через Сервіс. Це включає в себе оплату і доставку товарів та послуг, а також будь-які інші правила та умови, гарантії або уявлення, пов'язані з будь-якою взаємодією, що Ви можете мати з іншими юридичними та / або фізичними особами. Ці ділові відносини виникають виключно між вами і такими юридичними та / або фізичними особами. Ви погоджуєтеся та визнаєте, що LETGO не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоду будь-якого роду, понесену в результаті таких ділових відносин або взаємодій. У тому випадку, якщо у Вас виникає суперечка з одним або декількома іншими користувачами, Ви звільняєте LETGO, його посадових осіб, співробітників, агентів і правонаступників від будь-яких претензій, вимог та збитків (прямих чи непрямих) будь-якого роду або характеру, відомих або невідомих, підозрюваних і несподіваних, розкритих і нерозкритих, що виникають із або яким-небудь чином пов'язані з такими спорами і / або нашим Сервісом.

 • ОБМЕЖЕННЯ І ПРИПИНЕННЯ ДІЇ СЕРВІСУ

Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що LETGO може час від часу встановлювати обмеження  щодо використання послуг, поміж іншого включаючи максимальну кількість днів, яку Контент буде підтримуватися або зберігатися Сервісом, максимальну кількість і розмір оголошень, повідомлень електронної пошти або інших матеріалів, які можуть бути передані або зберігаються Сервісом, і частота, з якою Ви можете отримати доступ до Сервісу або Веб-сайту. Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що LETGO не несе ніякої відповідальності за видалення або неможливість зберігання будь-якого Контенту, що підтримується або передається через Веб-сайт або Сервіс. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що LETGO залишає за собою право в будь-який час змінювати або припиняти дію Сервісу (або будь-яку його частину) з повідомленням або без нього, і що LETGO не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою стороною за будь-яку таку модифікацію, призупинення або припинення дії Сервісу. Ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що LETGO, на свій власний розсуд, має право (але не обов'язок) видаляти або деактивувати Ваш обліковий запис, заблокувати вашу електронну пошту або IP-адресу, чи в іншому випадку припинити доступ або використання Сервісу (або її частини), негайно і без повідомлення, а також видалити будь-який Контент в Сервісі за будь-якої причини або без причини. Крім того, Ви погоджуєтесь з тим, що LETGO не несе відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за припинення Вашого доступу до Веб-сайту або Сервісу.

 • ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ І СЕРВІСУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПОВНІСТЮ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК, І ЩО ВЕБ-САЙТ І СЕРВІС НАДАЮТЬСЯ "ЯК Є" АБО "ЯК ДОСТУПНО", БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ. LETGO ЯСНО ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ПРЯМИХ ТА НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ ПОСЛУГ, ЩО НДАЮТЬСЯ, АБО ВІДПОВІДНОСТІ ЦІЛЯМ ПРАКТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ ТА НЕПОРУШЕННЯМИ ПРАВ ВЛАСНОСТІ, В ПОВНІЙ МІРІ, В ЯКІЙ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОМ. В ПОВНІЙ МІРІ, В ЯКІЙ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОМ, LETGO, ЇЇ СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, СПІВРОБІТНИКИ І АГЕНТИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ, ЩО ПОВ'ЯЗАНІ З ВЕБ-САЙТОМ І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ. LETGO НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ ЗАЯВЛЯЄ ПРО ТОЧНІСТЬ ЧИ ПОВНОТУ КОНТЕНТУ ВЕБ-САЙТУ АБО КОНТЕНТУ ВЕБ-САЙТІВ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ, ЩО ПОВ'ЯЗАНА З ВЕБ-САЙТОМ, І НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ (I) ПОМИЛКИ АБО НЕТОЧНОСТІ КОНТЕНТУ, (II) ТРАВМИ АБО ПОШКОДЖЕННЯ МАЙНА БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ, В РЕЗУЛЬТАТІ ВАШОГО ДОСТУПУ і ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ ТА СЕРВІСУ, (III) БУДЬ-ЯКУ СПРОБУ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ АБО ВИКОРИСТАННЯ НАШИХ СЕРВЕРІВ І / АБО БУДЬ-ЯКОЇ ОСОБИСТОЇ ТА / АБО ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ЗБЕРІГАЄТЬСЯ НА НЬОМУ, (IV) БУДЬ-ЯКЕ ПРИЗУПИНЕННЯ АБО ПРИПИНЕННЯ ПЕРЕДАЧІ ДО АБО З ВЕБ-САЙТУ, (IV) бУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ, ВІРУСИ, ТРОЯНСЬКІ ПРОГРАММИ АБО ТІ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПЕРЕДАНІ ДО САЙТУ АБО ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, І / АБО (V ) БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ АБО УПУЩЕННЯ В КОНТЕНТІ, БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ АБО ШКОДУ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ, ПОНЕСЕНУ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, ЩО ОПУБЛІКОВАНИЙ, ВІДПРАВЛЕНИЙ ПО ЕЛЕКТРОННІЙ ПОШТІ, ПОВІДОМЛЕНИЙ, ПЕРЕДАНИЙ, АБО ДОСТУПНИЙ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ АБО СЕРВІС. LETGO НЕ ГАРАНТУЄ, НЕ ПІДТВЕРДЖУЄ ТА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ПРОДУКТ АБО ПОСЛУГУ, ЩО РЕКЛАМУЄТЬСЯ АБО ПРОПОНУЄТЬСЯ ТРЕТЬОЮ ОСОБОЮ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ АБО БУДЬ-ЯКЕ ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТ, АБО ЩО РОЗМІЩЕНА НА БУДЬ-ЯКОМУ БАННЕРІ ЧИ ІНШІЙ РЕКЛАМІ, А ТАКОЖ LETGO НЕ БУДЕ УЧАСНИКОМ І БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОНТРОЛЬ БУДЬ-ЯКОЇ ОПЕРАЦІЇ МІЖ ВАМИ І / АБО ІНШИМИ КОРИСТУВАЧАМИ І / АБО СТОРОННІМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. ЯК І З ПОКУПКОЮ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ ЗА ДОПОМОГОЮ БУДЬ-ЯКИХ ЗАСОБІВ АБО В БУДЬ-ЯКОМУ СЕРЕДОВИЩІ, ВИ ПОВИННІ КОРИСТУВАТИСЬ СВОЇМИ ВЛАСНИМИ СУДЖЕННЯМИ І ПРОЯВЛЯТИ ОБЕРЕЖНІСТЬ У РАЗІ ПОТРЕБИ.

НІ В ЯКОМУ РАЗІ НІ LETGO, НІ ЇЇ СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, СПІВРОБІТНИКИ АБО АГЕНТИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, НЕПРЯМІ АБО ЗБИТКИ (НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЯ LETGO БУЛА ПОПЕРЕДЖЕНА ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ), В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКОГО АСПЕКТУ ВАШОГО ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО СЕРВІСУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ВИНИКНЕННЯМ ЗБИТКІВ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ АБО НЕПРАВИЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО СЕРВІСУ, ВІД НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ АБО СЕРВІСУ, ЧИ ПЕРЕРИВАННЯ, ТИМЧАСОВОГО ПРИПИНЕННЯ, МОДИФІКАЦІЇ, ПЕРЕРОБКИ АБО ПРИПИНЕННЯ РОБОТИ ВЕБ-САЙТУ АБО СЕРВІСУ. ТАКЕ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТАКОЖ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ЩОДО ЗБИТКІВ ВНАСЛІДОК ІНШИХ ПОСЛУГ АБО ПРОДУКТІВ, ЯКІ ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ САЙТ АБО РЕКЛАМА ЯКИХ ПОВ'ЯЗАНА ІЗ ВЕБ-САЙТОМ ЧИ СЕРІСОМ, АБО МАЄ ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТ, А ТАКОЖ НА ПІДСТАВІ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ДУМОК ЧИ ПОРАД, ОТРИМАНИХ ЧЕРЕЗ САЙТ АБО РЕКЛАМА ЯКИХ ПОВ'ЯЗАНА ІЗ ВЕБ-САЙТОМ ЧИ СЕРІСОМ, АБО МАЄ ПОСИЛАННЯ НА САЙТ LETGO. ЦІ ОБМЕЖЕННЯ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В ПОВНІЙ МІРІ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ. ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО LETGO НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КЛОПОТАННЯ КОРИСТУВАЧІВ АБО НАКЛЕПНИЦЬКЕ, ОБРАЗЛИВЕ ЧИ НЕЗАКОННЕ ПОВОДЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО КОРИСТУВАЧА АБО ТРЕТІХ ОСІБ, І ЩО РИЗИК ШКОДИ З ВИЩЕНАВЕДЕНОГО ЛЕЖИТЬ НА ВАС. LETGO НЕ СТВЕРДЖУЄ І НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ВЕБ-САЙТ ПІДХОДИТЬ ДО ВИКОРИСТАННЯ В ІНШИХ МІСЦЯХ. ТІ, ХТО МАЄ ДОСТУП АБО ВИКОРИСТОВУЄ ВЕБ-САЙТ З ІНШИХ КРАЇН НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД І РИЗИК, ТА НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ДОТРИМАННЯ МІСЦЕВОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

 1. ПЕРЕДАЧА

Ці Умови, а також будь-які права і ліцензії, надані за цим Договором, не можуть бути передані або уступлені Вами, але без обмежень можуть бути уступлені LETGO. Будь-яка уступка або передача Вами будуть недійсними.

 • МОЖЛИВІСТЬ ПРИЙНЯТИ УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Цей Веб-сайт призначений тільки для дорослих, і Ви маєте право укладати угоди відповідно до чинного законодавства. Якщо Ви використовуєте / маєте доступ до цього Веб-сайту в якості представника будь-якої фізичної особи / юридичної особи, Ви підтверджуєте, що юридично уповноважені представляти цю фізичну особу / юридичну особу. Неповнолітнім дозволено отримати доступ до Веб-сайту і використовувати Сервіс, в разі схвалення їх законних представників або в тому випадку, якщо це стосується дії або операції, вчинення яких знаходиться в межах цивільної дієздатності неповнолітнього.  Ви підтверджуєте, що Вам або є 18 років, або Ви є неповнолітнім з відповідним обсягом дієздатності, або маєте юридичну згоду батьків чи опікунів, а також в повній мірі здатні і компетентні виконувати правила, умови, зобов'язання, підтвердження, уявлення і гарантії, зазначені в цих Умовах, а також дотримуватися цих Умов.

 

 • ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
 • Ці Умови і інші політики, розміщені на Веб-сайті складають повне і виняткове розуміння і згоду між Вами і LETGO, та регулюють використання Сервісу та Веб-сайту, замінюючи собою всі попередні домовленості, пропозиції, угоди, переговори і обговорення між сторонами, будь то в письмовій чи усній формі. Умови і відносини між Вами і LETGO регулюються законодавством України. Будь-які претензії, що Ви можете мати проти LETGO, повинні бути представлені на розгляд в компетентний суд.

Нездатність LETGO здійснювати або виконувати будь-яке право або положення цих Умов не означає відмову від такого права або положення. Якщо будь-яке положення Умов буде визнано судом компетентної юрисдикції недійсним (включаючи, але не обмежуючись тим, що таке положення не узгоджується з законами іншої юрисдикції) або непридатне, сторони погоджуються з тим, що суд повинен прагнути втілити наміри сторін, як це відображено в положенні. Якщо будь-яке положення або положення цих Умов буде визнано недійсним, незаконним або таким, що не має законної сили, дійсності, законність і здійсненність інших положень Умов жодним чином не може бути порушена або бути ослаблена. ВИ ЗГОДНІ, ЩО ПІДСТАВА ДЛЯ ПОДАННЯ ПОЗОВУ, ЩО ВИНИКАЄ ПІД ЧАС АБО ПОВ'ЯЗАНА З ВИКОРИСТАННЯМ СЕРВІСУ І / АБО ВЕБ-САЙТУ ПОВИННА РОЗПОЧИНАТИСЯ ПРОТЯГОМ ПОМІРНОГО ЧАСУ І В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ПРОТЯГОМ ОДНОГО (1) РОКУ ПІСЛЯ ВИНИКНЕННЯ ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРЕД'ЯВЛЕННЯ ПОЗОВУ. Ці Умови вступають в силу на користь і є обов'язковими для наступників кожної зі сторін.

 • ПОРУШЕННЯ УМОВ / КОНТАКТИ:

Будь ласка, повідомляйте про будь-які порушення Умов, про які Вам відомо, зв'язавшись з нами за адресою: support@letgo.sk 

 

 ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ:

Ми поважаємо Вашу конфіденційність і розробили детальну Політику Конфіденційності, яка включена в цю Угоду. Будь ласка, знайдіть час, щоб прочитати нашу Політику Конфіденційності. Погоджуючись з цими Умовами, Ви також приймаєте умови нашої Політики Конфіденційності. Ви повинні знати, що при натисканні на певні посилання на нашому сайті або в нашому додатку, Ви можете бути спрямовані на властивості інших компаній за межами нашого середовища, де інформація, що збирається, знаходиться поза нашим прямим контролем. Політика конфіденційності сервісів або додатків третіх осіб буде регулювати інформацію, отриману від Вас цими третіми особами в цих контекстах.

 

 1. ІНФОРМАЦІЯ, ЯКУ ЗБИРАЄ, ОТРИМУЄ І РОЗМІЩУЄ КОМПАНІЯ
 • Інформація про реєстрацію: При створенні Користувачем облікового запису на Сайті, Компанія може вимагати певну інформацію, таку як дійсну адресу електронної пошти та пароль. Обліковий запис включає в себе таку інформацію про них, як географічне розташування, ім'я та прізвище, номер телефону і супутню інформацію, в тому числі фотографії, які вони можуть завантажувати в свій обліковий запис. {Обліковий запис дозволяє користувачам зв'язуватися один з одним, щоб висловити зацікавленість в своїх пропозиціях}. Користувачі несуть відповідальність за всю інформацію, що розміщується ними в загальнодоступних облікових записах.

Користувач повинен усвідомити всі ризики, пов'язані з тим, що він оприлюднює адресу або інформацію про точне місце свого розташування. Якщо користувач вирішив увійти на Сайт, використовуючи службу автентифікації стороннього оператора, наприклад інформацію Facebook, Компанія може отримати додатковий профіль, або іншу інформацію, доступ до якої надано такою третьою особою.

 • Оголошення та Угоди: В рамках діяльності свого Сайту, Компанія може розміщувати інформацію, в тому числі особистого і контактного характеру, необхідну для здійснення угод між покупцем і продавцем, для надсилання повідомлень і спілкування користувачів між собою, та здійснення платежів.

Вся інформація, необхідна для публікації оголошень, потрібна для створення облікового запису. Користувачі несуть відповідальність за всю інформацію, що розміщується ними на Сайті. Користувач повинен уважно усвідомити всі ризики, пов'язані з тим, що він оприлюднює адресу, або інформацію особистого характеру.

 • Ігри, Реклама та Просування: В процесі роботи Сайту Компанія може збирати особисту інформацію, таку як ім'я та контактна інформація, участь користувачів у іграх, вікторинах та інших маркетингових акціях, організованих на Сайті, або на сторонніх сайтах Компанією. В процесі роботи Сайту Компанія може також обробляти інформацію пов'язану з ефективністю рекламних кампаній, в тому числі перегляди оголошень на Сайті, та на сайтах третіх осіб.
 • Обслуговування клієнтів: При зверненні користувачів до відділу обслуговування клієнтів, Компанія, при необхідності, може в процесі роботи свого Сайту збирати особисту інформацію, необхідну для виконання запиту Користувача і отримання зворотного зв'язку. Компанія може також зв'язатися з Користувачем, використовуючи існуючу контактну інформацію облікового запису, надану для цієї мети. Компанія може також збирати іншу інформацію про спілкування з Користувачами, наприклад, будь-які запити до служби підтримки, що подаються Користувачами, або будь-який зворотний зв'язок, що надається ними.
 • Веб-сайт та мобільні дані: Компанія може автоматично отримувати і реєструвати на своїх серверах інформацію з браузера користувача або будь-якого пристрою, включаючи IP-адресу, програмне забезпечення і апаратні атрибути, сторінки, які запитує Користувач, мобільні ідентифікатори, інформацію про використання додатків, та/або інформацію про інші використовувані пристрої, або інформацію системного рівня. Це може відбуватися на Сайті або на мобільному додатку, або на сервісах третіх осіб. Додаткова інформація про те, як користувачі можуть контролювати та/або блокувати такий збір інформації знаходиться нижче в розділі 6 цієї політики.
 • Інформація, отримана в результаті опитувань: Компанія може збирати та зберігати інформацію, що отримана в результаті опитувань, що можуть проводитись Компанією, або залученими Компанією підрядниками, - третіми особами, а саме інформацію щодо статі, віку, сімейного стану, особистих вподобань та ін.
 • Інформація, що додається: Компанія може також додати інформацію, отриману на законних підставах від ділових партнерів або третіх сторін, до існуючих даних Компанії про своїх користувачів.

Інформація, яку Компанія не збирає і не обробляє:

Компанія не збирає і не обробляє персональні дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках та подібну інформацію.

 1. IP-АДРЕСА, КУКІС (COOKIES) ТА МОБІЛЬНІ ІДЕНТИФІКАТОРИ
 • В процесі роботи Сайту Компанія може збирати певну інформацію за допомогою таких технологій як кукіс (куки, cookies), пікселі (pixels) та локального сховища (як у Вашому браузері або мобільному пристрої).

КУКІС (COOKIES) - це невеликі текстові файли, які зберігають інформацію безпосередньо на комп'ютері користувача, його мобільному телефоні або іншому пристрої.

Пікселі (pixels) - невеликі цифрові зображення, які є частиною коду на веб-сторінках, які дозволяють іншому серверу вимірювати переглядання веб-сторінки, і часто використовуються в поєднанні з кукіс (cookies). Код відстежує як, коли (і на якій сторінці) піксель завантажений, щоб вказати, що користувач взаємодіє зі сторінкою або частиною сторінки Сайту.

 • За допомогою кукіс (cookies), веб-сервер може зберегти, наприклад вподобання та налаштування на комп'ютері Користувача, його мобільному телефоні або іншому пристрої(ях), яке потім автоматично відновлюється при наступному відвідуванні. Інакше кажучи, файли кукіс (cookies) призначені для того, щоб зробити використання Сайту більш зручним, наприклад, щоб Користувач не повторював процес входу в систему під час наступного візиту. Компанія використовує як постійні, так і сесійні куки. Постійні куки залишаються на комп'ютері Користувача протягом більш тривалого періоду часу, а сесійні куки автоматично видаляться при закритті вікна браузера.
 • Компанія може дозволяти третім сторонам, таким як постачальники рекламних та/або аналітичних послуг, збирати інформацію, використовуючи ці типи технологій безпосередньо на веб-сторінці Сайту або мобільного додатку. Дані, які вони збирають підлягають захисту відповідно до чинної політики конфіденційності цих третіх сторін.

 3. ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Для надання своїх послуг Компанія може використовувати інформацію, яку Компанія збирає і розміщує для наступних цілей:

(i) забезпечення обслуговування клієнтів, в тому числі для створення і управління обліковими записами користувачів, вирішення технічних труднощів і доступу до різних функцій;

(ii) адаптація пропозицій і досвіду, в тому числі реклами на своїх сервісах або сервісах третіх осіб;

(iii) контроль загальної та індивідуальної активності користувачів, такий як пошук за ключовими словами, активності за публікаціями оголошень та укладання угод, а також для управління трафіком на Сайті;

(iv) зв'язок з користувачами, в тому числі з питань сервісу, обслуговування клієнтів або дозволених маркетингових комунікацій через будь-які доступні канали зв'язку;

(v) проведення науково-дослідницької та аналітичної активності з метою поліпшення нашого сервісу; та

(vi) забезпечення дотримання Правил використання, враховуючи боротьбу з шахрайством і образами;

(vii) оцінка деяких факторів особистої інформації, зокрема, для аналізу та прогнозування особистих вподобань, інтересів, поведінки та місцезнаходження.

Компанія може зберігати інформацію, яку вона збирає і отримує на своєму Сайті стільки, скільки буде потрібно для виконання вищевказаних ділових цілей.

 

 1. ОБМІН ІНФОРМАЦІЄЮ
 • Компанія може ділитися інформацією, яку вона збирає, з афілійованими особами (компанії, що діють на основі спільної власності або під загальним контролем Naspers Group), розташованої в будь-якій третій країні. Ці компанії можуть тільки обробляти і використовувати отримані персональні дані в цілях, зазначених у п.4 цієї Політики Конфіденційності. При цьому передані дані залишаються предметом цієї Політики Конфіденційності.
 • Компанія не надає особисту інформацію користувачів не афілійованим особам, за винятком випадків, коли на те є відповідний дозвіл користувачів, або за наступних обставин:
 • Компанія може використовувати сторонніх постачальників послуг для надання деяких складових своїх послуг, в таких випадках постачальники не мають повноважень використовувати отримані за допомогою Сайту Компанії персональні дані, а самі персональні дані є предметом цієї Політики Конфіденційності.
 • Компанія залишає за собою право відповідно до вимог законодавства обмінюватися інформацією з приватними особами та державними органами в наступних цілях:

- боротьба з шахрайством та зловживаннями на Сайті;

- розслідування передбачуваних порушень закону або боротьби з будь-якими іншими передбачуваними порушеннями Правил використання Користувачами.

 • Компанія може надавати персональні дані користувачів на запити компетентних органів, оформлених відповідно до вимог чинного законодавства, в тому числі відповідно до ст. 93 Кримінального процесуального кодексу України.
 • Відповідно до Політики конфіденційності, Компанія зобов'язується не передавати в оренду або продавати будь-які персональні дані Користувача. У разі якщо бізнес Компанії або частина цього бізнесу будуть продані або реорганізовані, та Компанія передає всі або практично всі свої активи новому власнику, то персональні дані користувачів можуть бути передані покупцеві, щоб забезпечити безперервність обслуговування Сайту.
 • Компанія може передавати певну знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати користувачів окремо) стороннім постачальникам послуг, довіреним партнерам або авторизованим дослідникам з метою кращого розуміння, яка реклама або послуги можуть зацікавити користувачів, поліпшення загальної якості та ефективності послуг на Сайті або сервісів, або для забезпечення свого внеску в наукові дослідження, які, на думку Компанії, можуть приносити велику соціальну користь.

У випадках передачі персональних даних, передбачених цим розділом 5 Політики конфіденційності, інформування Користувача про передачу його персональних даних залишається на розсуд Компанії.

 5. КОРИСТУВАЦЬКИЙ КОНТРОЛЬ

 • Доступ, Виправлення і Вилучення: Користувачі, які створили обліковий запис, або розмістили оголошення на Сайті, можуть отримувати доступ, виправляти або видаляти інформацію, яку вони надають. Користувач несе відповідальність за точність наданих даних, або повідомлень на Сайті. Якщо обліковий запис Користувача був створений через провайдера ідентифікації (наприклад, Facebook Connect, Вконтакте), Користувач може також відключити, або змінити дані облікового запису через налаштування ідентифікації провайдера (наприклад, на facebook.com, vk.com). Розміщена інформація може бути змінена або видалена в особистому кабінеті користувача "Мій профіль" на веб-сторінці Сайту, або в додатку.
 • Вибір третіх осіб: деякі зовнішні суб'єкти, що діють на сайті, наприклад, Google Adwords дозволяють користувачам відкликати свою згоду на збір і використання своїх даних для реклами на основі активності користувачів. Для отримання більш детальної інформації та можливості вибору, будь ласка, відвідайте http://www.networkadvertising.org.
 • Кукіс (Cookies): Більшість основних комп'ютерних (десктопних) і мобільних веб-браузерів (наприклад, Safari, Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera) забезпечують елементи управління, які дозволяють користувачеві обмежити або заблокувати встановлення Кукіс (Cookies) на ваших системах. Зверніть увагу, що відключення Кукіс (Cookies) щодо доменів першої категорії (відвідуваних сайтів) та інших доменів (сайтів, пов'язаних з відвідуваними) може привести в деяких випадках до обмеженої функціональності цих веб-сайтів.

Інші права Користувачів в зв'язку з обробкою їх персональних даних Компанією:

- знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить персональні дані користувачів, її призначення та найменування, місцезнаходження власника і розпорядників персональних даних, або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженими користувачами Сайту крім випадків, встановлених законом;

- отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються персональні дані користувачів Сайту;

- доступ до своїх персональних даних;

- отримувати не пізніше як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, обробляються чи зберігаються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

- пред'являти вмотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки персональних даних;

- пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення персональних даних власником та/або розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

- на захист персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію;

- звертатися зі скаргами на обробку персональних даних до органів державної влади та посадових осіб, до повноважень яких належить забезпечення захисту персональних даних, або до суду;

- застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

- відкликати згоду на обробку персональних даних;

- знати механізм автоматичної обробки персональних даних;

- на захист від автоматизованого рішення, що має для користувачів Сайту правові наслідки. 

6. БЕЗПЕКА

Вся інформація, яку ми збираємо в розумних межах захищена технічними засобами і процедурами забезпечення безпеки з метою запобігання несанкціонованому доступу або використання даних. Афілійовані з Компанією особи, надійні партнери і незалежні постачальники послуг зобов'язуються використовувати отриману від Компанії інформацію відповідно до наших вимог до безпеки і цієї Політикою Конфіденційності.

 1. ЗМІНИ В ПОЛІТИЦІ

Ця Політика Конфіденційності  в останній раз була оновлена 30 вересня 2016 року.  Ми можемо оновлювати цю Політику час від часу, і в цьому випадку ми розмістимо помітне оголошення на нашій головній сторінці з властивостями на 30 днів. Продовжуючи користуватися нашими послугами після цього періоду наші клієнти підтверджують своє прийняття будь-яких оновлень цієї Політики Конфіденційності. 

 1. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

         Питання щодо політики можуть бути спрямовані на адресу support@letgo.com